„A“ Tým: Šťastné tři body z Bohnic

Po vítězství nad Střešovicemi jsme v neděli zajížděli na půdu Bohnic. Do brány se tentokrát postavil Vojta Dostál a v záloze místo Kubáta nastoupil Bajcura. Hra byla od úvodu zápasu vyrovnaná, kombinace však na obou stranách vázla. V první půli jsme měli největší příležitost my. Maivald se ve vápně zbavil obránce ve skrumáži hráčů, ale zblízka trefil pouze brankáře domácích.

O poločase bylo potřeba v šatně trochu zvýšit hlas, protože jsme se zbytečně přizpůsobili hře soupeře, pozdě jsme dostupovali hráče a chyběl nám pohyb. Do druhé půle jsme o dost aktivněji a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Dobrým napadáním jsme získali sérii rohových kopů. Po jednom z nich a několika dorážkách už jsme málem slavili branku, ale z brankové čáry míč odhlavičkoval domácí obránce. Po dvaceti minutách našeho tlaku ovšem hra upadla do pomalejšího tempa a spousty nepřesností. Domácí také zahrozili, když po jedné akci trefili břevno. Zápas už se chýlil ke konci, když v poslední minutě byl za polovinou hřiště faulován Danko a standardní situaci zahrával Replyuk. Byla to poslední možnost jak ohrozit branku a tak šli do vápna téměř všichni. Replyukův vysoký centr na zadní tyč brankář podběhl a k překvapení všech zapadl až do brány. Rozhodčí následně odpískal konec utkání, a tak se nám podařilo v nepříliš pěkném utkání získat cenné tři body.

Slovan Bohnice – TJ AVIA Čakovice 0:1 (0:0)

Branky: 90+1 Replyuk

Sestava: Dostál – Magula, Meduna, Danko – Wala, Replyuk, Huptych, Bajcura (53.Bárta), Váňa – Maivald (77.Blažka M.), Fistic

Rozhodčí: Kabourek – Kozlík, Burda