„A“ Tým: Z Radotína s výhrou 2:3

Po dvou zbytečných domácích prohrách nás čekal další souboj s celkem ze středu tabulky. V základní sestavě domácích nechyběl střelec přeborového áčka Bužík. Bohužel již ve 2. minutě právě domácí útočník dostal Radotín do vedení. Úvod nám vůbec nevyšel a domácí byli lepším týmem. Když v 7. minutě přidal Dvořák na 2:0, vypadalo s námi špatně. Postupně jsme se však osmělovali, nicméně i tak měl náš výkon k ideálu velmi daleko. Pomohla nám branka z 29. minuty. Po centru ze strany se probil do vápna stoper Magula, který hlavou poslal míč do sítě a připsal si tak první branku v čakovickém dresu. Do konce poločasu již zůstal stav nezměněn.

Do druhého poločasu nastoupil místo Huptycha Pliško a Replyuk se posunul z kraje na střed zálohy. Začali jsme více držet míč na našich kopačkách a snažili se o vyrovnání. To se nám podařilo hned deset minut po začátku druhého poločasu, když Maivald vyrovnal na 2:2. Domácím jakoby docházely síly a od té doby jsme byli lepším mužstvem my. To se promítlo i do našeho vedoucího gólu v 73. minutě, kdy se podruhé prosadil Maivald. Skóre se nám již podařilo uhájit a tak vezeme důležité tři body z venkovního hřiště. Hlavně náš výkon ve druhém poločase byl po dlouhé době velmi dobrý a skoro podle představ. Nyní však musíme potvrdit vítězství v domácím zápase proti Zličínu.

SC Olympia Radotín „B“ – TJ AVIA Čakovice 2:3 (2:1)

Branky: 2. Bužík, 7. Dvořák – 29. Magula, 54. a 73. Maivald

Sestava: Chalupa – Bárta, Meduna, Magula, Danko – Replyuk, Huptych (46.Pliško), Kubát, Wala – Maivald (90.Shaklein), Fistic (78.Blažka M.)