TJ Avia Čakovice - fotbal

• Bod z Řep za bezbrankovou remízu

V Řepích nás čekalo užší hřiště, zato s pěkně připraveným trávníkem. Čekali jsme utkání, které bude díky menšímu hřišti spíše soubojové, a tak dostal od začátku příležitost v útoku Marek Bárta místo Kuby Maivalda.

Utkání bylo po celou dobu vyrovnané s tím, že v prvním poločase jsme měli mírnou optickou převahu my, ve druhém poločase zase spíše domácí. Zápas se odehrával především ve středu hřiště. Vyložených šancí mnoho nebylo. Domácí měli největší šanci ve druhém poločase, když z malého vápna hlavičkovali těsně vedle tyče. My jsme měli dvě větší šance. Nejprve ke konci prvního poločasu postupoval z pravé strany na brankáře Míra Váňa, ale jeho pokus dokázal brankář vytěsnit na roh. Ve druhé půli pak po centru Danka se do míče hlavou položil na malém vápně Bárta, ale domácí brankář byl opět pozorný. Na obou stranách bylo ještě několik závarů, ale žádná vážnější šance z toho nevznikla, a tak se obě mužstva rozešla spravedlivou remízou 0:0.

V příštím týdnu nás čeká silná Přední Kopanina, hraje se v sobotu od 10:30. Přijďte nás podpořit!

Sokol Řepy – TJ AVIA Čakovice 0:0

Sestava: Dostál – Danko, Meduna (K), Janda – Váňa, Bajcura (62. Maivald), Kubát, Machata (70. Pliško), Replyuk – Bárta, Skipala