TJ Avia Čakovice - fotbal

• Dorost doma vítězně, porazil Střížkov 3:0

Ve 3.kole jsme na domácím hřišti přivítali Fotbalovou akademii ze Střížkova. V úvodních patnácti minutách na nás hosté nastoupili hodně aktivně a dělali naší obraně problémy. Nedařilo se nám dlouho podržet míč. Postupně však tlak hostů opadl a hra se vyrovnala. Pomohla nám branka z 18. minuty. Fistic dostal míč za obranu a postupoval na brankáře, kterého obstřelil a poslal nás do vedení. Po této brance jsme začali míč více držet na svých kopačkách. Hosté využívali rychlé útočící hráče k protiútokům, naše obrana však fungovala spolehlivě. Hodně nám pomohla branka těsně před poločasem, kdy si na rohový kop naskočil opět Fistic a hlavou zvýšil na 2:0.

Druhá branka víceméně rozhodla utkání, soupeř ve druhém poločase přestal být aktivní a k ničemu jsme ho téměř nepustili. Kombinovali jsme na útočné polovině a několik šancí spálili, párkrát hosty podržel pěkným zákrokem i brankář. Na konečných 3:0 upravil v 50.minutě Jirka Kopecký, když vyraženou střelu brankářem doběhl jako první a usměrnil míč do sítě. Utkání jsme pak v poklidu dovedli do vítězného konce.