TJ Avia Čakovice - fotbal



  • Losovací aktiv rozhodl o podobě skupin 2018/2019

    Ve středu 27. června proběhl za účasti zástupců pražských klubů losovací aktiv, kde bylo rozhodnuto o rozřazení do hracích skupin pro následující sezonu.

    Náš „A“ Tým se po roční odmlce ve 2.třídě vrací do 1.B třídy, která nově bude mít 16 účastníků. Dodatečně se podařilo postoupit do 1.třídy i Mladšímu dorostu a 1.třídu udrželi i Starší žáci.

     

    A Tým – 1.B třída, skupina A

    1. FC Přední Kopanina „B“

    2. TJ Sokol Cholupice

    3. FK Řeporyje

    4. SK Střešovice 1911 „B“

    5. SC Olympia Radotín „C“

    6. TJ AVIA Čakovice

    7. AFK Slavia Malešice

    8. TJ Slovan Bohnice „B“

    9. FC Zličín „B“

    10. SK Čechie Smíchov

    11. AFK Slavoj Podolí „B“

    12. FC Miškovice

    13. Sokol Stodůlky

    14. SK Zbraslav „B“

    15. Sokol Řepy

    16. Sokol Bílá Hora

     

    Mladší dorost – 1. třída

    1. FK Újezd nad Lesy

    2. Slovan Bohnice

    3. FAAZ Praha

    4. Spartak Kbely

    5. Spartak Hrdlořezy

    6. ČAFC Praha

    7. TJ AVIA Čakovice

    8. TJ Junior Praha

    9. SK Dolní Chabry

    10. Fotbalová akademie Praha

    11. SK Čechie Uhříněves

    12. volno

    13. Sokol Řepy

    14. Jižní Město Chodov

     

    Starší žáci – 1.třída

    1. ABC Braník „C“

    2. FC Zličín

    3. Xaverov Horní Počernice

    4. TJ AVIA Čakovice

    5. Sokol Stodůlky

    6. TJ Slovan Bohnice

    7. SC Olympia Radotín

    8. SK Zbraslav

    9. Sokol Řepy

    10. Tempo Praha „B“

     

    Mladší žáci – 2.třída

    1. Sokol Troja

    2. Čechie Smíchov

    3. AFK Slivenec

    4. Sokol Lochkov

    5. TJ Slovan Bohnice

    6. TJ Březiněves

    7. SK Uhelné Sklady

    8. Sokol Stodůlky

    9. TJ AVIA Čakovice

    10. SK Třeboradice

    11. SK Ďáblice „C“

    12. volno

     

    Starší přípravka 2008

    1. AC Sparta Praha (dívky)

    2. ČAFC Praha

    3. TJ AVIA Čakovice

    4. volno

    5. SK Třeboradice

    6. Loko Vltavín

    7. SK Uhelné Sklady

    8. Spartak Kbely

    9. TJ Březiněves

    10. FK Union Strašnice

    11. Sokol Cholupice

    12. FK Meteor Praha

     

    Starší přípravka 2009

    1. SK Hamr

    2. ČAFC Praha

    3. Sokol Vinoř

    4. FC Barrandov

    5. TJ AVIA Čakovice

    6. FK Dukla Jižní Město

    7. Slovan Bohnice

    8. Eugen Link Football Academy

    9. TJ Březiněves

    10. Slavoj Podolí

     

    Mladší přípravka 2010

    1. Běchovičtí Sršni

    2. ČAFC Praha

    3. volno

    4. TJ Březiněves

    5. Bohemians Praha 1905

    6. Sokol Vinoř

    7. TJ AVIA Čakovice

    8. TJ Kyje Praha

    9. Slovan Bohnice

    10. Spartak Kbely

    11. SK Třeboradice

    12. Dolní Chabry

     

    Mladší přípravka 2011

    1. Union Žižkov

    2. ČAFC Praha

    3. Spartak Kbely

    4. AC Sparta Praha (dívky)

    5. SK Ďáblice

    6. Slavoj Vyšehrad

    7. FK Meteor Praha

    8. TJ Březiněves

    9. SK Viktoria Štěrboholy

    10. Sokol Vinoř

    11. TJ AVIA Čakovice

    12. SK Třeboradice


    © 2008 - 2018 TJ Avia Čakovice | RSS zdroj TOPlist