TJ Avia Čakovice - fotbal

• MŽ: V 1.kole vítězství na Lochkově

IMG_20180908_131352V 1.kole jsme zajížděli na hřiště Lochkova. Utkání začalo poměrně vyrovnaně s náznaky šancí na obou stranách. Po několika pokusech se prosadil Alex Vintr a poslal nás do vedení. Branka nás nabudila a tlačili jsme se dál dopředu, z čehož vyplynula naše druhá branka, kterou vstřelil Láďa Voříšek. O pět minut později jsme před vápnem pozdě dostoupili hráče soupeře a dali mu prostor ke střele a domácí snížili na 1:2. O dvě minuty později jsme však opět odskočili o dvě branky. Míra Janda na pravé straně výborně vybojoval míč a poslal centr na zadní tyč, kde ho Vojta Pinker usměrnil do brány. Těsně před poločasem jsme nezachytili rychlý protiútok domácích a střelou ke vzdálenější tyči lochkovští opět snížili. Nám se povedlo bleskurychle zareagovat a z rohového kopu se hlavou prosadil Filip Hrubeš a upravil poločasový výsledek na 2:4.

Ve druhém poločase už jsme byli více lepším týmem a drželi míč převážně na svých kopačkách. Měli jsme postupně hromadu šancí, ze kterých se nakonec ujaly „pouze“ dvě a u obou byl zakončujícím Marko Kešelj. Soupeř měl také dva výpady, ale podržel nás novic v bráně Štěpán Ptáček, který bez nervů nastoupil ke svému první utkání v životě a hned do brány.

Utkání skončilo vítězstvím 2:6 pro nás. K vidění byly vidět pěkné akce na obou stranách. Několikrát jsme předvedli už opravdu pěkné fotbalové věci. Pochvala i za nasazení všech na hřišti.

Sokol Lochkov – TJ AVIA Čakovice 2:6 (2:4)

Branky: 10.Vintr, 18. Voříšek, 25. Pinker, 34. Hrubeš, 45. a 60. Kešelj

Sestava: Ptáček – Tomeček, Ekrt – Janda, Kešelj, Pinker – Vintr, Hrubeš / Voříšek, Stričko, Vojtěch, Hampl