TJ Avia Čakovice - fotbal

• Přehled zápasů: 14.-16.9.

„A“ Tým

Na Kopanině to našemu „áčku“ tentokrát nevyšlo a odjíždíme s prázdnou. Přitom jsme dvakrát vedli a měli v prvním poločase šanci i vedení navýšit. Domácí však ve druhém poločase zabrali a zvrátili utkání ve svůj prospěch. Šanci na nápravu máme v sobotu na domácím hřišti proti Cholupicím.

Sestava: Dostál – Brožek (83.Huptych), Meduna, Janda, Pliško (46.Tóth) – Danko, Maivald, Replyuk, Váňa (65.Bárta) – Bajcura (46.Kubát), Machata (65.Janiš)

U17

Dařilo se však dorostencům, kteří v páteční předehrávce zvítězili v Uhříněvsi a dostali se do čela tabulky. Po vyrovnaném prvním poločase (2:2) jsme soupeře ve druhém poločase mírně přehrávali a odvezli si tři body. Stinnou stránkou na zápase je zranění kolena Marka Chalupy v prvním poločase – přejeme brzký návrat na trávník.

Sestava: Havlina – Čermák, Huptych, Fischkandl, Kopecký – Sedlmajer, Novotný, Chalupa, Michálek – Hrůza, Kináč / Fistic, Untermüller, Zeman

U15

Starší žáci odčinili porážku z prvního kola a na půdě Zbraslavi zvítězili 2:5. Do utkání přitom vstoupili mnohem lépe domácí, kteří již v 10.minutě vedli 2:0. Do poločasu se nám však podařilo srovnat díky brankám Procházka a Hladíka. Ve druhém poločase se nám podařilo dokonat obrat na konečných 2:5, když se ještě jednou trefil Hladík a dvakrát Chino.

Sestava: Jirman – Horčík, Fröhlich, Procházka, Ženatý – Manukyan, Novotný, Kináč, Bukáček – Hladík, Ilievski / O.Klíč, Lacina, Chino, Pechan

U13

Mladší žáci se museli oproti prvnímu kolu obejít bez zraněného Hrubeše, nemocného Pinkera a absentujícího Vintra. Nedokázali jsme zachytit nástup hostů a v prvních dvanácti minutách jsme se nemohli pořádně dostat do hry. Postupně se hra vyrovnala, ale nedůsledným bráněním jsme si nechali od soupeře dát tři branky. Těsně před poločase se nám podařilo snížit na 1:3. Ve druhém poločase jsme se výrazně zlepšili a měli spoustu vyložených šancí, které jsme ovšem neproměnili. Podařilo se nám sice snížit na 2:3 a hnali jsme se za vyrovnáním. Soupeř však chvíli před koncem hlavou po rohovém kopu uzavřel výsledek na 2:4.

Sestava: Ptáček – Stričko, Ekrt – Tomeček, Kešelj, Kroupa – Š.Klíč, Voříšek / Hampl, Vojtěch, Beneš

FC Přední Kopanina „B“ – „A“ Tým 4:2 (2:2)
    Čechie Uhříněves – Mladší dorost 2:3 (2:2)
    SK Zbraslav – Starší žáci 2:5 (2:2)
    Mladší žáci – Slovan Bohnice 2:4 (1:3)
    Sokol Cholupice – Starší přípravka 2008 6:5
    Slovan Bohnice – Starší přípravka 2009 6:14
    AFK Slavoj Podolí – Mladší přípravka 2010 „A“ 29:42