TJ Avia Čakovice - fotbal • Ročník 2010 na halovém turnaji vítězně

  Hráči naší mladší přípravky ročníku 2010 navazují na skvělé výsledky z loňského roku, kdy v jeho průběhu zaznamenali 5 turnajových vítězství a v podzimní části soutěže ELITE zvítězili ve všech utkáních.

  Nyní jsme opět potvrdili výbornou výkonnost a zvítězili na halových turnajích v Mělníku, kde jsme remizovali s Meteorem a Zelenčí a o prvenství rozhodlo celkové skóre, které jsme měli o 1 vstřelený gól lepší. Minulý týden jsme excelovali v Odolena Vodě, kde jsme vyhráli všechna utkání a neinkasovali ani jeden gól (celkové skóre 12:0)! V tomto turnaji skvěle zachytala Linda Hrnčířová a málem jsme získali i individuální ocenění pro nejlepšího střelce, ale Martin Veselý nakonec neuspěl v rozstřelu. No a tento víkend jsme vyhráli i turnaj v Kolodějích. Všichni hráči podali velmi dobrý výkon, předváděli pohledné kombinace a stříleli pěkné góly.

  Úspěšný víkend potvrdil i druhý tým, který startoval na menším turnaji v Odolena Vodě a také zvítězil.

  Kluci disponují dobrou fyzickou kondicí, agresivitou v soubojích a zlepšují se i v individuálních dovednostech s míčem. Zúročuje se tak náročná tréninková příprava, jak venku, tak v tělocvičně a výkony v soutěži a na turnajích to jen potvrzují a slouží jako test výkonnosti.

   

  Vítězné sestavy:

  12.1. Mělník – Vejvoda, Veselý, Hamouz, Mazjarčuk, Kopička, Juhaňák, Dianiš, Manukjan, Navrátil,

  26.1. Odolena Voda – Hrnčířová, Vejvoda, Veselý, Linhart, Juhaňák, Navrátil, Manukjan, Hanzal

  2.2. Koloděje – Hrnčířová, Vejvoda, Veselý, Vlašánek, Linhart, Kopička, Juhaňák, Hamouz, Mazjarčuk

  2.2. Odolena Voda – Dianiš, Navrátil, Szollos, T.Ondřej, M.Ondřej, Dimitrov, Manukjan, Markovič

  IMG_20190202_102944 20190120_124814(0)


  © 2008 - 2019 TJ Avia Čakovice | RSS zdroj TOPlist