TJ Avia Čakovice - fotbal • S Kopaninou jsme přišli o body v 90.minutě

  V utkání 21.kola nás čekal soupeř z Přední Kopaniny. Vzhledem k podzimnímu utkání, kdy Kopanina patřila mezi nejlepší soupeře, se kterými jsme se na podzim střetli, jsme věděli, že nás čeká těžké utkání. Naše hra i nasazení se po změně na trenérském postu pomalu zvedá, avšak stále chybí branky.

  Do utkání jsme však vstoupili dobře a byli jsme aktivnějším mužstvem, což možná soupeř nečekal. Odměnou byla branka ve 25.minutě. Centr letící na velké vápno si našel Maivald, který byl u míče dříve než vybíhající gólman Švarc a usměrnil míč do branky. Vedení jsme mohli navýšit. Replyuk utíkal z levé strany na bránu, jenže jeho střela mířila pouze do připraveného brankáře Švarce. Ve 40.minutě se dočkali branky i hosté. Po pěkně akci zakončoval z hranice velkého vápna Boček a střelou ke vzdálenější tyči vyrovnal. Bohužel snaživý výkon z prvního poločasu zkazila druhá branka hostů o tři minuty později. Na půlce soupeře jsme ztratili míč a nedůsledně jsme vrátili zpět do obrany, čehož využil Kolář, který měl za vápnem dost času na to, aby svoji střelu namířil přímo do šibenice Pikhartovi branky.

  Z kraje druhé půle jsme se ale hned vrátili do zápasu. Maivald se uvolnil ve vápně od obránce a prostřelil Švarce. Hra byla od té chvíle vyrovnaná s náznaky šancí na obou stranách. Bohužel jsme si utkání sami zkomplikovali. Dankovi nevyšla klička na naší polovině, soupeř mu odebral míč a utíkal sám na bránu. Vracejícímu Dankovi nezbývalo nic, než útok zastavit, po čemž automaticky následovala červená karta. Kopaninští následně zvýšili své úsilí, ale dařilo se nám pozorně bránit. Když už to vypadalo, že ubojujeme remízu, tak v první minutě nastavení jsme nechali na levé straně volného hráče soupeře, který ze strany postupoval do vápna, kde byl faulován vracejícím se Váňou. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou hostující Janek proměnil a zajistil hostům tři body.

  Nám nezbývá než pokračovat ve slušné práci v tréninku a vyvarovat se chyb, které soupeři na této úrovni trestají.

   

  TJ AVIA Čakovice – FC Přední Kopanina „B“ 2:3 (1:1)

  Branky: 25. a 48. Maivald – 40. Boček, 42. Kolář, 90. Janek (z pen.)

  Sestava: Pikhart – Danko, Meduna, Janda – Váňa, Skipala, Bajcura (66.Kubát), Machata, Replyuk – Bárta, Maivald (78.Janiš)


  © 2008 - 2019 TJ Avia Čakovice | RSS zdroj TOPlist