TJ Avia Čakovice - fotbal

• Vítězství Mladší přípravky na Tempu

Robert udělal přes soustředění obrovský herní pokrok

V pátečním deštivém počasí jsme zavítali na hřiště Tempa. Před utkáním jsme měli dostihové problémy stihnout začátek. Při rozcvičení se hráči důkladně připravovali na ostrý začátek a nástup do hry. Od úvodního hvizdu jsme se ihned vrhali do útoku a drželi jsme soupeře na jejich polovině po bleskových akcí z levé strany, které měl v režii Dušan. Hned z kraje utkání jsme nastříleli 3 góly a drželi jsme tempo hry.

V další čtvrtině jsme našim klukům zdůrazňovali, aby byli důraznější v osobních soubojích a nepouštěli soupeře k míči. Veliké překvapení pro nás byl nástup Jakuba Chramosty do druhé čtvrtiny. Kuba bojoval jako lev a dal soupeři přes 10 gólů. Všechny kombinace perfektně rozehrával Dušan a Kryštof.

Ve třetí čtvrtině jsme opět drželi hru u soupeře a kluci zvyšovali nadále skóre. Po pár zaváháních obrany jsme dostali zbytečné góly z nepozornosti a rychlých protiútoků.

Čtvrtá čtvrtina byla už pouze o prostřídání našich kluků a zlepšování se v koncovce, všichni kluci předvedli bojovný a zodpovědný výkon. Nadále se musíme zlepšovat v přesnosti, individuálních schopnostech a hlavně v rychlosti!

Chtěl bych tímto poděkovat všem hráčům, kteří se podíleli na celkovém výsledku 6:24. Příští kolo musíme hrát daleko lépe od zadních řad a vyvarovat se laciných chyb.