TJ Avia Čakovice - fotbal • Vydřená výhra na Zbraslavi 0:1

  V utkání 4.kola jsme nastoupili na vodou nasáklém hřišti Zbraslavi. Domácí, kteří byli zatím bez bodu nastoupili hodně aktivně. Již od úvodu byli hodně rychlí a důrazní v soubojích, což nám dělalo velké problémy. Postupně si zbraslavští vypracovali několik příležitostí, z největší trefili tyč. Ostatní útoky se nám dařilo dobře bránit. Po úvodním tlaku jsme se osmělili a tlačili se dopředu. Po centru Replyuka z trestného kopu hlavičkoval velmi dobře Bárta, domácí brankář však dobrým zákrokem na dvakrát zkrotil těžký míč mířící k tyči.

  Druhý poločas pokračoval mírnou převahou domácích, nám se nedařil přechod do útoku. Zbraslav si vytvořila několik příležitostí, se kterými si naše obrana podpořena dobrým výkonem brankáře Dostála poradila. Nad Prahou se znovu spustil déšť a terén se pro obě mužstva ještě ztížil. Utkání rozhodla jediná branka ze 71. minuty. Maivald vystihl zaváhání domácího obránce a obral ho o míč. Následně obešel brankáře a do prázdné brány zakončil. Domácí následně vrhli všechny síly do útoku, ale pozorně bez větších chyb se nám dařilo bránit. V poslední minutě měla Zbraslav ještě možnost přímého kopu za vápnem, ani z toho jsme však neinkasovali a utkání dovedli do vítězného konce.

  V příštím kole přivítáme na domácím hřišti Řepy.

   

  SK Zbraslav „B“ – TJ AVIA Čakovice   0:1 (0:0)

  Branky: 71. Maivald

  Sestava: Dostál – Nedvídek (56.Danko), Meduna, Janda, Pliško – Bárta, Bajcura, Replyuk, Váňa – Machata (79.Tóth), Maivald (83.Janiš)

   


  © 2008 - 2019 TJ Avia Čakovice | RSS zdroj TOPlist