A mužstvo zahájilo přípravu, k týmu přichází trenér Zuntych

A mužstvo se včera poprvé sešlo v novém roce k zahájení zimní přípravy. Na umělé trávě na Střížkově se sešlo celkem 18 hráčů.  


Zatím pouze v civilu zůstali brankář Chalupa a záložník Wala, kteří se po zranění do tréninku zapojí v příštím týdnu. Hlavní novinkou je nový trenér Miroslav Zuntych (dříve FA Praha, Spoje Praha), který mužstvo povede se Stanley Ibem.

„Nešlo o hru ani o výsledky, Stanley v klubu výborně pracuje s mládeží, kde je hodně vytížen a kolikrát hekticky musel přebíhat od dětí připravovat trénink áčku. Chceme mu tím trochu ulevit, aby mohl v klidu pracovat s dětmi a zároveň se po zranění mohl vrátit na hřiště a pomohl nám gólově. Zároveň nás ke konci podzimu napadlo oslovit Mirka Zuntycha, o kterém jsme věděli, že umí s hráči pracovat jak po kondiční stránce, tak po fotbalové.“ okomentoval situaci předseda Petr Rosenhofer.

Co se týká kádru, dolaďuje se návrat odchovance Michala Raška, který strávil žákovská a dorostenecká léta ve Viktorii Žižkov. Dále se s námi připravuje jeden hráč, který na podzim působil v divizi a ještě jeden hráč by se měl připojit před prvním přípravným zápasem. V jednání je také jeden odchod.

Čeká nás pět přípravných zápasů. Postupně se utkáme se Satalicemi, Hrdlořezy, Velkými Popovicemi, Strašnicemi a generálku sehrajeme na hřišti FC Mělník. V sobotu 11. března nás pak již čeká vstup do soutěže proti Braníku.