„A“ Tým: Duel se Zličínem rozhodl dvěma góly Fistic

V posledním domácím utkání jsme přivítali v tradičním sobotním dopoledni mužstvo Zličína. Potvrdit tři body z Radotína a předvést opět dobrý výkon. Pokračovali jsme v rozestavení se čtyřmi obránci, které se v Radotíně osvědčilo. Naše hra byla již od úvodu dobrá, drželi jsme balon na svých kopačkách a převážně kombinovali na polovině soupeře. Soupeř se snažil především využívat svého útočníka Zbožínka, který ovšem neměl kolikrát dostatečnou podporu ostatních spoluhráčů. I přes dobrou hru se nám ovšem nedařilo vytvořit si pořádnou šanci, většina našich akcí končila před vápnem nebo nepřesným zakončením. První větší ohrožení branky jsme měli po standardní situaci. Centr do vápna prodloužil hlavou Kubát a míč proletěl těsně vedle tyče. Další dvě příležitosti měl Váňa, který dvakrát utekl po pravé straně. Nejprve však jeho střela z kraje vápna skončila v boční síti a jeho druhá akce skončila zakončením naopak vedle vzdálenější tyče. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě aktivněji a snažili se co nejdříve vstřelit první branku. Hosté ještě více bránili na vlastní polovině a dopředu se moc nepouštěli. Největší příležitost jsme měli v 53. minutě. Po sérii rohových kopů se dostal k hlavičce Kubát, jenže jeho pokus z malého vápna výborně vyrazil zličínský brankář Danko. Prolomit soupeřovu obranu se nám nakonec podařilo v 80. minutě, kdy Fistic dostal dlouhý míč za obranu, míč si posunul kolem vyběhnutého brankáře Danka a zakončil do prázdné brány. O osm minut později jsme vítězství ještě pojistili druhou brankou. Centr do vápna si Fistic v běhu pěkně zpracoval a střelou k bližší tyči přidal svou druhou branku v utkání.

V posledním kole nás čeká první celek tabulka, v sobotu zajíždíme na hřiště Braníka, kde se představíme od 13:00.

TJ AVIA Čakovice – FC Zličín „B“ 2:0 (0:0)

Branky: 80. a 88. Fistic

Sestava: Dostál – Pliško, Magula, Meduna, Bárta – Váňa (90.Michálek), Kubát (90.Kubát), Replyuk, Wala (80.Blažka J.) – Fistic (88.Blažka M.), Maivald (46.Bajcura)