„A“ TÝM | O výhře na Zbraslavi rozhodl Replyuk

V sobotu nás čekal zápas na hřišti poslední Zbraslavi, kde se ovšem nikdy nehraje lehce. Ovšem již od prvních minut jsme měli na domácími převahu a víceméně se hrálo pouze na polovině domácích, kteří byli zatažení před vápnem. Zkoušeli jsme to po stranách i středem hřiště. Opět nám však dělala problém koncovka, poslední zápasy se strašně nadřeme na gól. To se ukázalo i na Zbraslavi.

V 66. minutě jsme mohli začít litovat převahy a neproměněných šancí. Po souboji Bárty se soupeřovým hráčem na kraji vápna pískl sudí penaltu. Dostál ji však skvěle vystihl a míč vyrazil.

Prolomit soupeřovu obranu a brankáře se nám podařilo až v 70. minutě, když se za vápnem uvolnil Vágner a jeho přízemní střela s pomocí tyče zapadla do brány.

V 75. minutě ovšem sudí Atilla po běžném souboji na skoro stejném místě pískl Medunovi faul a následoval druhý pokutový kop. Tentokrát již domácí proměnili a nám zbývalo čtvrt hodiny na to zvrátit utkání na svou stranu.

Nakonec přišla v 87. minutě tížená branka na 1:2. Měli jsme možnost přímého kopu zhruba z 25 metrů. Wala posunul míč Replyukovi, který krásnou střelou do vzdálenější šibenice rozhodl utkání v náš prospěch.

Ještě v 90.minutě jsme mohli přidat třetí branku, kdy se dostal k míči ve vápně střídající dorostenec Novotný, jeho střelu však brankář vyrazil před sebe, následně Novotný ještě přistrčil míč pod sebe na volného Pařízka, který těsně minul pravou tyč.

Nyní nás na domácím hřišti čekají Řepy. Hraje se v sobotu 19.9. od 10:30. Přijďte se podívat!

SK Zbraslav „B“ – TJ AVIA Čakovice   1:2 (0:0)

Branky: 76. Bláha (z pen.) – 70. Vágner, 87. Replyuk

Sestava: Dostál – Váňa, Meduna, Magula, Bárta – Pliško (67. Blažka M.), Kubát (46. Replyuk), Pařízek, Wala – Ladislav (90. Novotný) – Vágner