A TÝM: S Řeporyjemi smírně 2:2

V horkém nedělním odpoledni jsme na domácím hřišti přivítali v rámci letní přípravy mužstvo z 1.A třídy FK Řeporyje. Stále jsme ve fázi nabírání síly a kondice, v rámci tréninků tým dochází i na spinning do letňanské ICE Areny. Soupeř tentokrát neměl v sestavě svou oporu Ivana Pánka.

První poločas začal v poměrně slušném tempu, na obou stranách bylo zatím stále dost nepřesností. Držení míče bylo vyrovnané. Nejprve měl velikou šanci Kináč, který dostal míč do běhu a z levé strany postupoval na branku hostí, ale trefil pouze tyč. Následně se prosadili hosté, centr propadl naší obranou na volného Hanzlíka, který s přispěním teče poslal Řeporyje do vedení. Chvíli před koncem poločasu jsme dostali možnost trestného kopu, na přetažený centr si naběhl nikým nehlídaný Maivald a střelou z první vyrovnal.

Ve druhém poločase tempo postupně uvadalo. Hráčům na obou stranách vzhledem k velkému horku ubývaly síly. Hosté se opět dostali do vedení, když se dostali dříve k dorážce odraženého míče. O několik minut později jsme opět vyrovnali. Po rychlé kombinaci po ose Adjei – Ibe – Maivald zakončoval poslední jmenovaný a potvrdil, proč se stál králem střelců 1.B třídy v poslední sezóně.

 

TJ AVIA Čakovice – FK Řeporyje 2:2 (1:1)

Branky: 2x Maivald – Hanzlík, Linhart

Sestava: Chalupa – Fröhlich, Meduna, Kraus, Popok – Ladislav, Adjei, Replyuk, Kináč – Vágner, Maivald | střídali: Vykydal, Danko, Ibe, Lazič, Kubát