„A“ TÝM | Z Tempa vezeme bod za remízu 2:2

V pondělním svátečním deštivém odpoledni jsme nastoupili k utkání 6.kola na hřišti Tempa. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní běhavý soupeř, tomu byla i uzpůsobena sestava. Utkání mělo již od prvních minut na 1.B třídu velmi vysokou úroveň. Hrálo se kombinačně na obou stranách a rychlé akce se střídaly, tudíž pro nezaujatého diváka velmi zajímavá podívaná.

V 19.minutě dostal domácí Čech přihrávku za obranu na levém rohu vápna a z blízkosti prostřelil Dostála, čímž poslal Tempo do vedení. Dál se ovšem hrál vyrovnaný zápas. Ve 34.minutě po pěkné kombinaci utekl po pravé straně Vágner, přihrál míč do vápna proti noze nabíhajícímu Maivaldovi, kterému domácí obránce faulem znemožnil zakončit a rozhodčí po poradě s pomezním nařídil penaltu. Tu Vágner proměnil a vyrovnal na 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili mírně aktivněji domácí, kteří nás několika rohy zatlačili před vlastní branku. Ovšem brzy jsme se z toho vymanili a opět začali i útočit. Nakonec jsme byli my týmem, který se dostal do vedení. Na dobře kopnutý roh si naběhl Maivald a hlavou na zadní tyč nedal brankáři Kuchařovi šanci. Následně domácí opět zabrali a dostali nás pod mírný tlak, který nakonec zužitkovali ve vyrovnávací branku. Na rohový kop si naběhl střídající Buzek a vyrovnal na 2:2. Nakonec jsme byli třem bodům blíže my. V posledních deseti minutách jsme měli dvě obrovské šance. Nejprve utekl domácí obraně Vágner, posunul si míč okolo brankáře, jenže místo zakončení volil ještě zaseknutí a přihrávku na spoluhráče vystihl vracející se obránce. Pak měl ještě šanci Kubát, který si výborně naskočil ve vápně na centrovaný míč, ale jeho pěkná hlavička skončila v rukavicích brankáře domácích.

Utkání skončilo spravedlivou remízou 2:2 po velmi dobrých výkonech obou mužstev.

V příštím kole přivítáme na domácím hřišti lídra tabulky Sokol Cholupice. Hraje se v sobotu od 10:30. Přijďte nás podpořit! Vzhledem k opatřením, které nařídila vláda bude do areálu vpuštěno jen prvních 50 diváků. Děkujeme za pochopení.

FC Tempo Praha „B“ – TJ AVIA Čakovice 2:2 (1:1)

Branky: 19. Čech, 58. Buzek – 34. Vágner (z pen.), 51. Maivald

Sestava: Dostál – Wala, Magula, Meduna, Váňa (70. Bárta) – Replyuk, Pařízek, Hein, Ladislav (64. Pliško) – Vágner, Maivald (71. Kubát)