Informace U13

Vážení rodiče, prosíme u úhradu oddílových příspěvků na podzimní část sezóny do 30.9.2020. Podrobnosti o platbě naleznete ZDE

Posledním soupeřem před vynucenou, zatím 14 ti denní pauzou byl našim mladším žákům soused z nedalekých Třeboradic. Zápas po velkém boji a naší převaze skončil bohužel vítězstvím Třeboradic 2-0 po poločase 1-0. Soupeř nás trestal po zbytečných chybách a naše šance se nám v branku překlopit nepodařilo.

Sestava

Vasyl Pavlysche – Kuba Kolčák, Luka Kešelj , Denis Novotný, Marek Rosenhofer, Míra Janda, Ondra Pelikán, Roman Faybysh

Štěpán Říha, Ondra Kopačka, Honza Kmoníček, Saša Mazyarchuk, Oleh Bulyk, Vojta Melkus, a Dominik Caran

Utkání se odehrálo na nepříliš kvalitní UMT, a povrch na kterém nehrajeme a netrénujeme nám malinko překážel a soupeři naopak pomáhal.

Do zápasu se nám povedlo velmi dobře vstoupit a v úvodních 10-15 minutách je hra v našich rukou, soupeř nám nestačí v kombinaci, rychlosti i fyzickém nasazení. Obě dvě naše řady se pravidelně střídají a vytvářejí tlak na polovině Třeboradic, bohužel nejsme schopni se dostat do 100% zakončení a naše hra končí v relativně daleko na ohrožení branky. Přesto několik střel na branku vysíláme, ale žádná neznamená branku.

V druhé polovině poločasu je hra vyrovnanější a Třeboradice se po jednoduchých akcích v křídelních prostorech dostávají díky nedůslednému bránění do několika šancí, jednu z nich pak po nepříliš prudké střele, kdy hráč Třeboradic využil nepřesného postavení Vasyla v brance využívají a dostávají se do vedení 1-0. Do konce poločasu se snažíme vzpamatovat z šoku po obdržené brance a již moc nebezpeční nejsme.

Do druhého poločasu jdeme s cílem zápas zvrátit na naši stranu a odvézt si výhru. Po celý druhý poločas jsme zejména v prostředku hřiště lepším mužstvem, vychází nám spousta kombinací, útočíme po křídlech, střílíme ze střední vzdálenosti Romanem, Mírou, Lukou. Máme dost šancí na změnu skóre, Peli po opakované střele v pádu trefí boční síť, několik střel letí těsně vedle branky, ale branka nám nebyl souzena. Výborný výkon odvádí všech 15 kluků, kteří v derby prohrát nechtějí a makají nadoraz. Samozřejmě se v naší obraně při otevřenější hře začínají objevovat mezery a soupeř nastřelí břevno po našem špatném odkopu a tyč po střele.

Tlačíme, střílíme, ale opět trestají Třeboradice, na dlouhý míč vybíhá Vasyl, útočník je však u míče dříve, a přestože si ho zpracoval směrem od branky tak se mu podaří vracejícího se Vasyla přehodit a míč zapadne k tyči opuštěné branky kterou nikdo z kluků nestihl zajistit.

V závěrečných 10-15 minutách opět tlačíme a nedáváme soupeři žádný prostor, ale když nevyužijeme ani výborné přihrávky Míry na Romana stojícího 3 m od branky a brankáře. Končí utkání pro nás nešťastnou prohrou 2-0.

Za bojovnost a nasazení si kluci dnes zaslouží pochvalu a věříme že když takhle budou makat pokaždé a tím myslím i na tréninku, budeme se posouvat a zlepšovat dál.

Pro následujících 14 dní jsou přerušeny soutěže. Trénujeme, dokud to půjde dál v úterý a čtvrtek od 16:00. Zápasy zatím nejsou.

Zároveň prosíme o dodržování pravidel stanovených FAČR a ČUS.

Docházka a nominace: Týmuj.

Veškeré info o utkáních, turnajích, trénincích apod. v Týmuj.cz (info u trenérů)

mobil: 734 204 695

Docházku na trénink, zápasy doplňujte s předstihem v Týmuj.cz, nejpozději však hodinu a půl před začátkem tréninku. Jinak SMS!