Konečně za tři body! O výhře nad Meteorem rozhodl Adjei

Již několik zápasů se nás drží smůla v podobě neproměňování šancí a inkasování laciných branek. Na vítězství jsme čekali dlouhé týdny. Naposledy jsme naplno bodovali 28.srpna v Řeporyjích, což je na pováženou. Naději snad dal výkon v minulém kole proti MSM Academy, ve kterém jsme soupeře i v deseti hráčích po vyloučení Replyuka, mačkali až do závěru. Nakonec jsme smolně inkasovali v nastavení a zápas ztratili.


Nyní nás čekal další tým z předních příček, rezerva Meteoru Praha. Před utkáním jsme museli řešit především problémy se sestavou. Kvůli karetním trestům nemohli nastoupit Kraus, Popok a Replyuk. Z důvodu nemoci a zranění pak chyběli oba brankáři Chalupa a Klíč, dále Wala, Maivald, Ladislav, Pliško, Kináč a kapitán Meduna.

V brance nám vypomohl Dostál, který nastoupil do zápasu po téměř půl roce a dále Huptych a po zranění se navrátivší Magula. Soupeř nastoupil do utkání aktivně a svou rychlostí nám jeho hráči dělali problémy. Z několika závarů však hosté naši branku nijak vážněji neohrozili. Hra se postupem času vyrovnala, na mokrém terénu se obě mužstva snažila hrát jednodušeji a bez chyb.

My jsme soupeřovu branku ohrozili pouze dvakrát po standartních situacích, kdy měl nejblíže ke skórování hlavou Adjei.

Ve druhém poločase jsme více začali pronikat do soupeřovi obrany po rychlých protiútocích, které táhli po křídlech Horčík s Huptychem a Vágnerem, který ve druhém poločase větral soupeřovi obránce velmi často. Jedinou branku utkání se nám podařilo vstřelit v 63.minutě. Po rohovém kopu se míč ve vápně několikrát odrazil až si ho našel Adjei a zblízka propálil vše co mu stálo v cestě.

Soupeř se snažil odpovědět, ale tentokrát hostům téměř nic nevycházelo a utkání jsme nakonec celkem bez obtíží dovedli do vítězného konce.

Věříme, že nás vítězství povzbudí do zbývajících podzimních zápasů, abychom před zimní přestávkou získali co nejvíce bodů.

 

TJ AVIA Čakovice – FK Meteor Praha „B“   1:0 (0:0)

Branka: 63. Adjei

Sestava: Dostál – Kuéteguim, Magula, Vykydal, Váňa – Horčík, Adjei, Kubát, Huptych – Vágner – Ibe (90. Nedvídek)