Na úvod vítězný test s Báští

V mrazivém počasí jsme vyběhli k prvnímu přípravnému zápasu před jarní částí 1. B třídy. Původní soupeř SK Satalice kvůli početné marodce utkání odřekl a tak se nám nakonec narychlo podařilo domluvit náhradního soupeře. Vyběhl proti nám účastník okresního přeboru Prahy – Východ SK Bášť.

Do utkání jsme kvůli nemocem zatím nenastoupili v kompletní sestavě. Bylo to typické první utkání po zimní pauze. V naší hře bylo hodně zbytečných ztrát míče a především spousta neproměněných šancí. Po poločase jsme lehce prostřídali a s vedením 2:1 nastoupili do druhého dějství.

Uběhly dvě minuty a na 3:1 zvýšil pěknou ranou k protější tyči Kraus. Soupeř pak trochu odpadl a zápas jsme dohrávali víceméně s míčem na svých kopačkách, ale produktivita bude určitě věc, na které budeme muset hodně zapracovat. Mínusem je svalové zranění Krause, které si vyžádá na nějakou dobu klid.

Závěrem děkujeme SK Bášť, že narychlo přijali nabídku k odehrání zápasu.

 

TJ AVIA Čakovice – SK Bášť   7:3 (2:1)

Branky: 21. Vágner, 37. Maivald, 47. Kraus, 58. Vykydal, 65. Brana, 78. a 90. Lazič

Sestava: Klíč (60. Jirman) – Horčík (46. Kináč), Magula, Vykydal, Váňa (65. Horčík) – Lazič, Brana, Kraus (70. Replyuk), Vágner, Replyuk (46. Popok) – Maivald