Parádní podzim ročníku 2014, soutěž projeli bez jediné porážky!

Přípravka ročníku 2014 má za sebou parádní podzimní část, během které ani jednou neodcházeli ze hřiště jako poražení. O celém podzimu se rozpovídal trenér Dan Meduna.


U týmu působím sezónu a půl a musím konstatovat, že kluci za tu dobu, udělali obrovský pokrok. Již ke konci loňské sezóny začali chápat smysl fotbalu. Není vše jen o tom vzít balon a prokličkovat hřiště. Důležité také je nebát se chodit do osobních soubojů, nekoukat na balón a díky tomu mít přehled o hře a postavení ostatních hráčů. Ostatně naše statistiky mluví za vše. V zápasech se snažíme být o krok napřed, což se nám daří. Padají parádní góly po krásných akcích.

Za zmínku určitě stojí domácí zápas s Ďáblicemi. Soupeř se prezentoval hezkou vyspělou hrou a zápas byl do poslední chvíle vyrovnaný. Sice jsme zápas nakonec zvládli v poměru 31:17, ale ve hře jsme viděli herní prvky, které jsme museli vypilovat.

Společně s rodiči si vytváříme společenské akce, kde se zabaví jak děti, tak i dospělí. Troufnu si říci, že máme super kolektiv.