Plán letní přípravy: čeká nás i přeborový soupeř

Na souboj o přední příčky v 1. B třídě se čakovičtí začnou připravovat v úterý 6. července. Jak bude vypadat letní příprava?


Vzhledem k brzkému startu soutěže odstartujeme přípravu dříve než je zvykem. Začátek přípravy je naplánován na úterý 6. července. Během čtyř týdnů se bude trénovat třikrát týdně. Nejprve bude cílem nabrání kondice, následně se zaměříme na herní stránku.

V přípravném období sehrajeme tři utkání s týmy z vyšších soutěží. Nejprve bude naším soupeřem Spartak Hrdlořezy, mužstvo hrající pražskou 1. A třídu, se kterým se utkáme 18. července na našem domácím hřišti.

Následně se po velmi dlouhé době utkáme se sousedními Třeboradicemi. Bude to měřítko s týmem hrajícím Pražský přebor a zároveň zajímavé v tom ohledu, že Třeboradice trénuje náš záložník Viktor Pařízek.

Poslední test před startem soutěže bude 25. července, kdy se v odvetě utkáme s FC Mělník, účastníkem středočeské 1. A třídy. Následující víkend 31.7 – 1.8. nás čeká 1. kolo 1. B třídy, kdy nás čeká AFK Slavoj Podolí.