První domácí ztráta

Utkání dvou sousedů v tabulce mělo již od začátku velmi slušné tempo. Do vedení jsme se dostali díky brance Hodžiće, který dorazil Maivaldovu hlavičku. Následně jsme museli nuceně střídat, Matouš Brabec, který dělal obraně Střešovic velké problémy si bohužel poranil Achillovku a podzim pro něj nejspíše skončil. Celý 1.poločas jsme byli mírně lepší, ale druhou branku se nám i přes některé příležitosti vstřelit nepodařilo.

Ve 2.poločase se hostům podařilo vyrovnat, což je nastartovalo a v tu chvíli jsme byli pod tlakem z čehož vyplynula i druhá branka hostí. Naštěstí jsme nesložili zbraně a po trestném kopu vyrovnal hlavou Kraus. Posledních čtvrt hodiny hra gradovala a šance se střídaly na obou stranách, dvakrát mohl rozhodnout Hodžić, ale průniky těsně neskončily brankou. Bohužel tentokrát jsme měli smůlu, soupeř dvě minuty před koncem unikl naší obraně, jeho zakončení skončilo na tyči a následné dorážce do prázdné branky zabránil zatažením hráče Pálenkáš, za což dostal červenou kartu a ještě byl nařízen pokutový kop, který hosté proměnili a následně už těsné vedení ubránili.

Zápas měl díky oběma týmům vyšší parametry spíše 1.A třídy a ztráta tří bodů mrzí, protože jsme se mohli dotáhnout na čelo tabulky. Nezbývá než se připravit na těžké utkání ve Stodůlkách a uspět.

TJ AVIA Čakovice – SK Střešovice 1911   2:3 (1:0)
⚽ 18. Hodžić, 74. Kraus – 55. a 88. z pen. Dobrý, 71. Uhlík
👥 Kovach – Bihun (62. Horčík), Pálenkáš, Kraus, Váňa (62. Brana) – Franc, Adjei, Popok – Brabec (31. Smajlović), Hodžić, Maivald