„Škoda, že se podzim chýlí ke konci, když se nám začalo dařit“ říká Oleksandr Popok

Po utkání se Zličínem jsme krátce vyzpovídali rychlonohého záložníka v našem dresu Oleksandra Popoka, který se vrátil do sestavy po dvouzápasovém karetním trestu a svým výkonem pomohl k vysokému vítězství.


Herně i výsledkově se konečně zvedáme, nyní se nám podařilo vysoko zvítězit. Jak bys zhodnotil utkání se Zličínem?

Šli jsme do zápasu s cílem doma zvítězit, začali jsme dobře. Aktivně jsme presovali téměř celý zápas. Měli jsme i trochu štěstí, když soupeř z velké šance trefil břevno. Vojta Dostál v bráně ukázal skvělý reflex. Po dvou brankách Tomáše Vágnera se nám ulevilo. Do druhého poločasu jsme nastoupili s chutí přidat další branky, což se nám konečně podařilo a máme tři body.

 

Do sestavy ses vrátil po karetním trestu a posunul ses z kraje do útoku. Kde se ti hraje nejlépe?

Mrzí mě, že jsem dostal červenou kartu za svoji hloupost, kdy jsem neudržel emoce po skončení zápasu. Nehrál jsem dva zápasy a po trestu jsme měl nehoráznou chuť hrát. Hraje se mi dobře na obou pozicích, na kraji jsem odehrál hodně zápasů, ale nyní v útoku se mi to líbí a jsem rád za možnost hrát vpředu.

 

Šplháme tabulkou pomalu nahoru. Není škoda, že podzimní část se chýlí ke konci, když si hra začala sedat?

Je to škoda, že se nám ze začátku sezóny moc nedařilo. Byly zápasy, které jsme měli vyhrát nebo aspoň remizovat. Prostě nám to nešlo, byly tam červené karty, zranění. Nyní jsme se dali do kupy a konečně se nám začalo dařit herně i výsledkově. Trochu je škoda, že zrovna teď končí podzimní část.

 

V posledním podzimním zápase jedeme na hřiště poslední Písnice. S čím bychom měli jít do zápasu?

Na poslední zápas proti Písnici se těším. Hrají tam kolegové z práce – bratři Lukáš a Tomáš Urbanové. Pořád jim v práci říkám, že se těším na tento zápas. Určitě tam pojedeme pro výhru, začalo se nám dařit, tak věřím, že to potvrdíme! Písnici se moc nedaří, ale nesmíme je podcenit. Určitě nám body nenechají bez boje a budou nepříjemní.