U15: Díky skvělé druhé půli jsme vysoko porazili Chabry

Starší žáky čekal po dvou zápasech s celky u dna tabulky souboj s týmem SK Dolní Chabry, kterým se nás díky dvěma jarním zaváháním podařilo přeskočit a odsunout nás na páté místo tabulky. Do zápasu vstupujeme bez dvou hráčů základní sestavy Dan Hamouz se zranil na pátečním tréninku a Dominik Caran se nestihl včas vrátit z prodlouženého víkendu, což mu s ohledem na to, že se jednalo o narozeniny mámy promineme 😊.

Podzimní zápas skončil naší výhrou 2-1 a jednalo se o jeden z nejlepších zápasů co náš tým sehrál.

I nyní se nejednalo o nic lehkého, celek Chaber se prezentoval výbornou hrou, snahou o kombinaci, pohyb na hřišti i konstruktivní rozehrávkou od branky. První poločas skončil 1:0 v náš prospěch, po složité přihrávce brankáři který nezvládl kličku a Vojta Melkus relativně pohodlně skóroval.

V celém prvním poločase byl náš soupeř lepší a naše vedení lze označit za šťastné.

Opakem však byl poločas druhý, od jeho úvodu jsme mnohem aktivnější, důraznější a mnohem lépe napadáme rozehrávku soupeře. Klukům se povedlo skórovat ze všech možných variant hry, po presinku rozehrávky, průnikovou přihrávkou, zpětnou přihrávkou i dorážkou po důrazu před brankou soupeře. Konečný výsledek je pro Chabry trochu krutý, ale vítezství 7:1 nad sousedem v tabulce se počítá. Vracíme se na třetí místo v tabulce a těšíme se na příští víkend. Děkujeme za podporu rodičům.