Úspěšná vystoupení U11 a U10 na turnaji v Salcburku

Naši kluci z ročníků U10 a U11 se v termínu od 26. do 28. května zúčastnili velkého mezinárodního turnaje Mozart Trophy v Salcburku, kterého se v součtu zúčastnilo 92 mužstev z několika států Evropy. Náš klub a Českou republiku jsme reprezentovali úspěšně, protože ve svých věkových kategoriích obsadili mládenci v nových „argentinských“ dresech fantastické 5. (U10), resp. 10. (U11) místo. Vedle ohromných zkušeností si odvezli také skvělý zážitek a přesvědčili se, že jsou schopni hrát více než vyrovnanou partii i se zahraničními soupeři. Již nyní řešíme, kam se příští rok zase vypravíme.

Náš klub reprezentovali – v kategorii U10: Matěj Caletka, Jakub Popovič, Adam Kališ, Jan Hierso, Ondřej Beneš, Ondřej Závorka, Jan Navrátil, Maksym Andrishko, Adam Rosenhofer, Gregor Zamba, Ondřej Janus, Filip a Dominik Pitrovi.

V kategorii U11: Matyáš Kopička, Matvii Volhušev, Jan Burgstaller, Matyáš Mimra, David Jakoubek, Jan Stibor, Jakub Hurný, David Schimon, Jakub Jindřich, David Blatný, Jonáš Machačka, Davyd Fitsai, Tomáš Hanus.