V sobotu dopoledne přijede Písnice

Po smolné domácí prohře s MSM Prague, kdy jsme se o lepší výsledek připravili vlastními chybami, kterými jsme nabídli soupeři příležitosti ke skórování, nás v sobotu čeká druhý domácí zápas po sobě. Přijede Sokol Písnice.

Soupeř z jihu Prahy je nováčkem 1.B třídy. Momentálně je v těsném závěsu o jednu příčku za námi na 10. místě s odstupem dvou bodů. Po slabším začátku, kdy si náš sobotní soupeř připsal v prvních třech kolech tři porážky, začali písničtí bodovat a vyhoupli se ze dna tabulky. Nejvyšší výhru zaznamenali v uplynulém kole na domácím hřišti v utkání se Slovanem Bohnice, které skončilo výsledkem 7:1.

Kádr našeho zítřejšího soupeře tvoří hráči věkového průměru okolo třiceti let, v sestavě vyčnívá jméno Davida Kuneše. Zkušený čtyřicetiletý hráč, který prošel přeborovou Libuší i soutěží v Německu je i nejlepším střelcem Písnice se sedmi brankami.

Návrat z karetních trestů

Co se týče našeho mužstva, po disciplinárních trestech se vrací Čermák a Pliško, kteří pykali uplynulé zápasy za vyloučení. K dispozici bude po nemoci i uzdravený Wala a v posledním zápase absentující kapitán Meduna. Naopak tentokrát nebude k dispozici Magula a Bárta, jinak bychom kromě dlouhodobě zraněných Jandy a Nedvídka měli být kompletní.

Po minulé domácí ztrátě potřebujeme naplno zabodovat, abychom se usadili v horní polovině tabulky a odskočili právě na nás se dotahující Písnici na pět bodů.

Výkop je v 10:30. Přijďte se podívat!