Vstupujeme do jara proti Písnici

Již zítra vstoupíme do jarní části sezóny. Na domácím trávníku přivítáme mužstvo Sokol Písnice. Budeme se snažit do jara vykročit vítězně a připsat si tři body do tabulky.

V podzimní utkání s tímto soupeřem na jeho hřišti jsme zvítězili nejtěsnějším rozdílem 1:2, kdy jsme především v prvním poločase obléhali branku domácích, ale množství nevyužitých šancí nás málem mohlo mrzet. O vítězství rozhodl až v poslední minutě Maivald z pokutového kopu.

Písnice je po podzimní části na posledním místě tabulky s devíti body a s tříbodovou ztrátou na nesestupové pozice. Náš soupeř však přes zimu nezahálel a přes zimu posílil o zkušeného Vladimíra Bálka, který má zkušenosti s ligovým fotbalem. Písnický dres na jaře oblékne na jaře také útočník Jan Micka, který před pěti lety nejvyšší příčky v tabulce střelců pražského přeboru. V generálce na jarní část Písnice zvítězila nad rezervou Modřan poměrem 1:0.

V našem týmu probíhala zimní příprava od 10.ledna. Sehráli jsme celkem čtyři přípravná utkání. Všechna utkání jsme sehráli proti týmům z 1. A tříd. Postupně jsme porazili FC Mělník 6:3, prohráli jsme v Uhříněvsi 3:2, zvítězili nad FK Mníšek pod Brdy 3:1 a v generálce jsme si připsali výhru nad Spartakem Hrdlořezy poměrem 4:1.

Co se týče změn v kádru, z hostování z divizní Libiše se vrátil Valeriy Danko, ze Zlatníků ve Slezsku přestoupil Marek Bolacký a ze Spartaku Hrdlořezy přišel na přestup Slavko Lazič. Posilou rovněž bude po dlouhém zranění uzdravený útočník Stanley Ibe. Je možné, že do konce přestupního období náš kádr ještě někdo posílí.

Naopak co se týče odchodů, tak kádr opustil Marek Bárta, který si hledá angažmá.

Přijďte nás podpořit v první jarním kole. Výkop je na domácím stadionu v 10:30!