Výjimečný obrat U10 v Košířích

Napočtvrté už to vyšlo. Po dvou nešťastných porážkách o gól a minulé lekci od fyzicky silnějších soupeřů z Jižního Města se tým starší přípravky dočkal vítězství na hřišti Sparty Košíře. A nebylo to vítězství ledajaké. Ve velmi vyrovnaném zápase vyhráli modro-bílí úvodní čtvrtinu 3:2, v poločase ale vedl soupeř 6:5 a ve třetí části odskočil až na 10:6. Zdálo se rozhodnuto, jenže sparťané nepočítali s povstáním Čakovic: poslední čtvrtinu jsme vyhráli 7:1 (!) a celé utkání 13:11.

Krásný zážitek a parádní zkušenost do další kariéry (nebudeme nic vzdávat, bojujeme až do konce) si z dnešní bitvy odnesli David Blatný (střelec 5 gólů), David Schimon (3 góly a 5 asistencí z rohových kopů), pevná i tvůrčí obrana Honzové Burgstaller a Kubát (poslední čtvrtinu v brance), Matyáš Mimra a David Jakoubek (poslední čtvrtinu v útoku, kde gólem nastartoval obrat), gólman Maty Kopička (poslední čtvrtinu v obraně), gólem přispěli i neúnavní Jakub Hurný s Honzou Stiborem, na obou stranách hřiště i při výpomoci s bráněním urostlé útočnice (ročník 2010, házenkářka) byl znát Davyd Fitsai a úspěšnou premiéru má za sebou Jakub Jindřich.

Chválíme všechny hráče za přístup, děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další utkání ročníku 2012 v neděli 26. září doma proti Újezdu.