Pojď hrát s námi, staň se fotbalistou!

Hlavním cílem klubu je vytvářet pozitivní vztah dětí ke sportu a pohybovým aktivitám. Pěstujeme v dětech obratnost a vytrvalost, vše přiměřeně jejich věku, dle profesionálního doporučení Fotbalové asociace ČR. V klubu pěstujeme přátelskou atmosféru, snažíme se udržovat fotbalovou kvalitu a zároveň zvyšovat rok od roku kladené cíle na hráče. Každý rok také pořádáme letní a zimní fotbalové soustředění. V současné době máme zastoupení ve všech věkových kategoriích od nejmenších přípravek až po dospělý tým mužů, kam se nám daří zabudovávat vlastní odchovance.


V této sekci jsme připravili informace pro nově příchozí členy, kteří se teprve seznamují s fungováním našeho oddílu. Pojďme si to projít pěkně krok za krokem, ať na nic důležitého nezapomeneme:

 

První krok

Absolvovali jste zkušební období a jste pevně rozhodnuti stát členem našeho fotbalového oddílu. Tak si poznamenejte kdy jsou tréninky Vaší věkové kategorie, stačí si otevřít tento odkaz TRÉNINKY a ihned vše zjistíte. Pokud potřebujete ještě zjistit nějaké informace, neváhejte se obrátit na šéftrenéra Michala Babku (babka.michal@email.cz nebo 732 563 791).

Druhý krok

Odevzdejte svému trenérovi řádně vyplněné a podepsané dokumenty. První se vyplňuje ONLINE REGISTRACE do FAČR (Fotbalové asociace České republiky) – slouží k tomu, abyste mohli hrát zápasy pořádané Fotbalovou asociací. Zde je důležité vyplnit požadované údaje a především zaškrtnout položku „Chci se stát členem prostřednictvím klubu“ a zadat číslo 1090011 a název oddílu TJ AVIA Čakovice. Následně uhraďte členský poplatek kartou nebo převodem Fotbalové asociaci. Na mailovou adresu aviacakovice@post.cz zašlete průkazkové foto hráče v elektronické podobě, do předmětu uveďte jméno hráče a rok narození. V případě cizího občanství hráče se obraťte na šéftrenéra Michala Babku, řeší se individuálně.

Současně odevzdejte trenérovi vyplněnou PŘIHLÁŠKU do TJ AVIA Čakovice a vyplněný souhlas s GDPR.

Třetí krok

Platba příspěvků – informace ohledně platby příspěvků naleznete v rubrice PŘÍSPĚVKY. V případě dotazů ohledně plateb kontaktujte předsedu Petra Rosenhofera (petr.rosenhofer@seznam.cz nebo 732 582 522)

Čtvrtý krok

Můžete si pořídit naše tréninkové vybavení dle Vašeho zájmu. Nabídka klubového oblečení je ZDE .

Pátý krok

Sledujte naše komunikační/informační kanály, jejichž prostřednictvím šíříme informace a povědomí o našem klubu:

– Facebook | facebook.com/aviacakovicefotbal

– Instagram | instagram.com/tjaviacakovice